Sociální sítě
Nahoru

Lanýžové hýčkání pro bezchybnou pleť

Jakou představu by měl splňovat dokonalý make-up? Měl by splynout s odstínem pleti, chránit ji, podtrhnout její přirozenost, svěžest a půvab a překrýt nedostatky? Přizpůsobit se vzhledu pleti a dokonale k ní přilnout tak, že na něj za pár vteřin zapomenete? To vše dokáže nový Lanýžový hydratační make-up SPF 15. Vaše druhá pleť – vaše druhé já. Bílý lanýž je nejvzácnější a nejcennější druh lanýže, je králem všech lanýžů a symbolem bohatství. Pochází z oblasti Langhe a Montferrat z regionu Piemont v severní Itálii. Najdete ho také v Umbrii a Toskánsku. Charakterizuje ho okrově žlutý, sametový povrch, uvnitř s bílým mramorováním. Má velmi intenzivní vůni a výraznou chuť.

Extrakt z bílého lanýže:

• dodává pleti výživu a zklidňuje pleť,

• aktivně zlepšuje hydrataci pleti a zabraňuje ztrátě vlhkosti,

• revitalizuje pleť a stimuluje v ní přirozený proces obnovy,

• je bohatý na minerály (železo, hořčík a draslík) a vitaminy (vzácný vitamin K, D, vitaminy B komplexu)

Lehká krémová textura se středním krytím okamžitě splyne s pletí, sjednotí ji a oživí její barvu. Vytvoří „nahý“, absolutně přirozený a bezchybný vzhled, zakryje nedostatky, vrásky či linky. Po celý den bude pleť svěží, rozjasněná a jemná na dotek. Optimální hydratace udrží v pleti ideální vlhkost. Vyživuje, revitalizuje a stimuluje obnovu pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Zesvětluje a vyrovnává pigmentové skvrny a chrání pleť před UV zářením a hyperpigmentací.

Lanýžový hydratační make-up obsahuje kromě vzácného extraktu bílého lanýže i další cenné účinné látky, které chrání a obnovují pleť. Důležitou součástí je aktivní depigmentační látka Dermalight. Chrání pleť před hyperpigmentací, zlepšuje vzhled hyperpigmentované pokožky a vyrovnává barevnost. Je klinicky ověřeno, že snižuje aktivitu tyrozinázy o 57 % * (tyrozináza je enzym nutný pro tvorbu hnědého kožního barviva – melaninu, její účinnost je aktivována UV zářením) a snižuje tvorbu hnědého kožního barviva – melaninu o 77 %. Vitamin E má výrazné antioxidační účinky a zpomaluje tak stárnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů zase chrání před slunečním zářením. Glycerin hydratuje a zvláčňuje pleť. Koktejl všech látek zajišťuje tu nejlepší péči o pokožku během celého dne.

K dispozici jsou čtyři odstíny a make-up je vhodný pro všechny typy pleti, je bez parabenů a dermatologicky testován. Doporučená cena za 30 ml je 329 Kč.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.