Sociální sítě
Nahoru
reklama

Mandarinková sezóna okořeněná hřejivým chilli

Do UGO barů se valí mandarinky! Od Mikuláše stálé menu obohatí pět sezónních drinků, ve kterých si pochutnáte na čerstvé mandarinkové šťávě v kombinaci s dalšími tradičními i netradičními ingrediencemi. Naprostou novinkou bude exotický mix mandarinka, mango, med a chilli. Tenhle drink vás postaví na nohy, zahřeje a dodá vitamíny pro boj se zimou. Mandarinky v zimě zaplní nejen pulty obchodů, ale i UGO bary, kde je ochutnáte v mnoha zábavných kombinacích. V UGO barech totiž dobře vědí, že ve své sezóně je toto ovoce nejchutnější a nejsladší. Díky vysokému obsahu vitaminu C pomáhá v boji s infekcemi a zimou vůbec. Kromě toho dokážou šťavňaté mandarinky dělat divy v kombinaci s ingrediencemi, které by vás možná ani nenapadlo smíchat dohromady.

Hlavním hitem zimního mandarinkového menu je odvážně pikantní mix mandarinka, chilli, mango, med. Vážně? Mandarinky a chilli? Možná to zní bláznivě, ale schválně se zamyslete. Kombinace vitaminy nabitého ovoce s chilli, které vás v zimě zahřeje, a medu jako přírodního antibiotika je během chřipkové sezóny sázkou na jistotu. Exotické mango je pro změnu bohaté na vitamin A, beta karoten a vlákninu. Budete překvapeni, jak skvěle spolu tyto chutě fungují!

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.