Sociální sítě
Nahoru

Lenka Náhlovská novou vedoucí oddělení prodeje letů společnosti ABS Jets

Česká společnost ABS Jets, leader na trhu soukromé letecké dopravy ve střední a východní Evropě, oznamuje jmenování Lenky Náhlovské do pozice vedoucí oddělení prodeje letů. K obsazení nově vytvořené pozice dochází díky rozšiřování týmu zodpovědného za prodej letů.

Mezi hlavní zodpovědnosti Lenky Náhlovské v nové pozici bude patřit zejména vedení týmu zajišťujícího prodej volné kapacity letadel flotily ABS Jets, vyhledávání optimálních možností privátní letecké dopravy dle požadavků klienta, analýzy trhu a reporting vedení společnosti.

Lenka Náhlovská působí ve společnosti ABS Jets již od roku 2004. Tři roky zastávala pozici dispečerky letového provozu, následující dva roky pak tým dispečerů vedla. Posledních pět let strávila na mateřské dovolené.

Jmenováním Lenky Náhlovské do nové pozice leadera prodejního týmu reagujeme na rostoucí poptávku po našich službách a s ní spojené rozšiřování našeho prodejního oddělení. Lenka osvědčila své kvality a loajalitu v hektických časech, kdy do naší flotily přibývalo každým rokem nejméně jedno nové letadlo. Své bohaté zkušenosti z operativy při plánování letů teď bude moci využít při vedení prodejního týmu,“ říká Vladimír Peták, generální ředitel ABS Jets.

Ing. Lenka Náhlovská (34) vystudovala obor letecká doprava na Fakultě provozu a ekonomiky dopravy a spojů na Žilinské univerzitě. Diplomovou práci pak zpracovávala během své čtvrtletní stáže v organizaci Eurocontrol CRDS v Budapešti, která se zabývá výzkumem a simulacemi procesů řízení letového provozu.

Svět létání si Lenka Náhlovská zamilovala již v dětství a o kariéře v tomto atraktivním oboru snila odjakživa. Původně plánovala kariéru řídícího letového provozu na letišti v Praze. Během výběrového řízení ale dostala nabídku pracovat jako dispečer letového provozu v ABS Jets, přijala ji a od té doby zůstala společnosti věrná.

Lenka Náhlovská je vdaná a s manželem vychovává 2 malé děti. Mezi své koníčky řadí kromě rodiny také kulturu (zejména literaturu a film) a cestování. Vedle angličtiny ovládá i základy němčiny a francouzštiny. Své zkušenosti z praxe umí předávat dál – externě například přednášela na své domovské fakultě na Žilinské univerzitě.

Více z rubriky Adrenalin

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.