Sociální sítě
Nahoru

Michal Hromas – nová kuchařská hvězda Miele

V showroomech Miele v Praze a Brně pravidelně probíhají kurzy vaření, předváděcí vaření či večery á la carte, na nichž se mohou zájemci přesvědčit o kvalitách a nejrůznějších možnostech využití kuchyňských spotřebičů Miele, naučí se vařit zajímavé pokrmy nebo si jen mohou vychutnat gastronomické zážitky v příjemných prostorách showroomů Miele.

V poslední době se v Praze můžete setkat s novou kuchařskou hvězdou – Michalem Hromasem. Michal se specializuje na etnickou kuchyni (kuchyně Balkánu, Středního východu, Středomoří, Itálie nebo Ruska) a je skutečným specialistou na dnes tolik populární domácí chléb a další pečivo.

Své zkušenosti získával Michal Hromas v mnoha prestižních restauracích, jako je např. Plzeňská restaurace Obecního domu, Dům vína U Závoje, Dahab Mezze, Borgo Agnese a mnoho jiných. Podílel se mj. také na koncepci a struktuře gastronomie řetězce Mammacoffee. Tento prezentační kurz je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s přednostmi domácích přístrojů Miele. Pokud zvažujete zakoupení přístrojů nebo jen chcete vědět, jak fungují a co dokáží, je tento kurz přímo pro Vás. Předvedeme Vám parní a pečicí trouby i přednosti kombinované parní trouby. Zaměříme se na jednoduchost, rychlost a správnou přípravu pokrmů v přístrojích Miele. Přesvědčíte se nejen o snadnosti ovládání a propracovanosti provozních způsobů, ale i o jednoduché přípravě a výtečné chuti pokrmů z našich přístrojů. Na vlastní chuťové buňky poznáte výjimečnost vaření surovin v páře, které je v současné době velmi moderní a především zdravé.

Příští předváděcí vaření pod vedením Michala Hromase se uskuteční ve čtvrtek 29. ledna 2015 od 18.00 hodin v showroomu Miele (Ke Štvanici 3, Praha 8).

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.