Sociální sítě
Nahoru

Omlazující mandlová péče od L’Occitane

Mandlovníky jsou jedny z prvních stromů, které na jaře rozkvétají. Jakmile skončí zima, jejich míza se rozproudí a podporuje růst pupenů a jejich přeměnu v květy. Značka L’Occitane se jejich úžasnou regenerační silou inspirovala a vytvořila novou řadu omlazujících přípravků, které účinně bojují proti pěti hlavním příznakům stárnutí pokožky vašeho těla – vysušení, oslabení, vrásnění, nedokonalostem a nedostatku pružnosti.

Omlazující tělové sérum Mandle

Sametové sérum kombinuje účinek omlazujícího komplexu z mandlovníku se silou vitamínu C. Výsledkem je vyhlazená pokožka s mladistvým vzhledem.

Textura tělového séra je inspirována pleťovými přípravky a velmi lehce se vstřebává. Pokožku zanechává neuvěřitelně hebkou a provoněnou květinově-pudrovým nádechem kvetoucích mandlovníků.

Aplikuje se 2x denně na pokožku celého těla, obzvlášť pečlivě pak na místa vystavená nepříznivým vnějším vlivům (výstřih, paže). Zesiluje účinky Omlazujícího tělového balzámu Mandle.

Omlazující tělový balzám Mandle

Hutná sametová textura tohoto omlazujícího tělového balzámu dodává pokožce okamžitě po aplikaci báječný pocit plnosti, hebkosti a zpevnění. Složení plné aktivních látek je zaměřeno na řešení všech známek stárnutí pokožky těla. Pravidelná aplikace tělového balzámu redukuje zvrásnění i nedokonalosti pokožky, intenzivně ji vyživuje, vyhlazuje a zanechává viditelně mladší.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.