Sociální sítě
Nahoru

CARE & COVER – kamuflážní revoluce v beauty péči

Nová technologie, která umožňuje skrýt i větší nedokonalosti pleti a nabízí přitom zcela přírodní, okamžitou, účinnou a důkladnou regenerační péči. To vše je možné díky přírodnímu složení obsahujícímu olej z pšeničných klíčků, extrakt z rýže, vitamíny E a C a zklidňující, hydratační a regenerační vosky. Zatímco činí pleť odolnou vůči vnějším negativním vlivům, navrací jí pružnost, hydratuje ji, brání tvorbě volných radikálů a intenzivně působí proti stárnutí pokožky. Novinkou této řady je převratný krycí pudr na vlasy COVER HAIR. Krycí pudr na vlasy COVER HAIR

Okamžité krytí odrůstajících a šedivějících vlasů. Přizpůsobivá lehká textura, která se snadno nanáší a výborně přilne k vlasovému vláknu bez jeho obarvení. Osm přírodních odstínů splývajících s vlasovými vlákny s úžasnými výsledky a neviditelným efektem. Toto je umožněno díky směsi uklidňujících vosků, vitaminům E, C a kyselině citronové, pH regulátoru, který vyživuje a chrání vlasy díky silnému antioxidantu. Pudr je snadno odstranitelný šamponem na mytí vlasů.

obsah / cena: 10 g / 1018 Kč Použití:

pomocí přiloženého štětečku (po celé jeho délce) naneste přípravek na vlasy od kořínků až po konečky. Postup je možné opakovat, dokud nebudou kořínky zcela pokryty a barva vlasů jednotná. Po dobu 1 minuty nechte pudr přilnout a poté vyčešte. Upozornění: Při nanesení nadměrného množství produkt plně nepřilne k vlasovému vláknu. V případě zájmu lze vytvořit i proužky jiného odstínu barvy nanesením kontrastní barvy po celé délce vlasu.

www.CHARMING4EVER.com

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.