Sociální sítě
Nahoru

Luxusní interiér v barvách jedu

Přiznat v interiéru reprosoustavy německé značky Audio Physic, je krásná cesta, jak zopakovat barevné odstíny vystavených dekorativních předmětů. Tím, že nabízí své sloupové Classic 10 v šesti různých barevných odstínech lakovaného skla, stejně jako v bílé a černé, dá se vymyslet opravdu kreativně řešený interiér. Nejlepším zbarvením je samozřejmě jedovatě zelená, která upozorní na dynamickou náturu majitele bytu. Právě s ní bude mít Audio Physic ohromný úspěch, stejně jako měl Dior se svým parfémem Pure Poison, Lamborghini s jedovatě zeleným Aventadorem nebo Edox se závodní limitovanou edicí chronografů X-treme Pilot III, kterou si zamiloval i český jezdec WRC Martin Prokop. Audio Physic Classsic 10 se svou originalitou dokáže perfektně sladit s jakýmkoli opravdu moderním interiérem. Samozřejmě se nabízí jejich další vzezření ovlivnit, a to odstraněním čelního textilního panelu a zvýraznit tak emoce viditelných reproduktorů. A jejich cena? Pražské High-End Audio Studio, sídlící v Belgické ulici, je nabízí za pouhých 64 990 Kč za pár.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.