Sociální sítě
Nahoru

Expozice BMW na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary

BMW je Oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Součástí této spolupráce není pouze dodávka a provozování vozového parku čítajícího více než šedesát vozidel, ale také prezentace značky ve speciální expozici a možnost testovacích jízd s nejnovějšími modely BMW i. Moderní technologie i design vozů BMW vhodně ladí s charakterem úspěšného filmového festivalu. V letošním roce se značka BMW prezentuje v rámci své expozice situované před objektem Lázně I, který je jen přes řeku od Grandhotelu Pupp. Samotná expozice čítá několik vozů, včetně potřebného zázemí, kde je možné se ukrýt před horkým letním počasím, které letošní, již 50. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary provází. Do expozice BMW automobilka vybrala svůj nový automobil segmentu SAC (Sports Activity Coupé) BMW X6, který doplnila dvojice vozů z dílny BMW M – BMW M6 Gran Coupé a BMW M4 Coupé. Druhá strana pódia patří automobilům BMW i3 a BMW i8, kterým sekunduje dvojice motocyklů BMW S 1000 XR a BMW R nineT. Středem a pomyslnou hvězdou expozice je speciál BMW 3.0 CSL ze série vozů BMW Art Car, který v roce 1976 navrhl americký malíř a grafik Frank Stella. Tento automobil, ukrytý ve skleněném kvádru, zapůjčila do expozice BMW Lounge historická divize BMW Classic z Mnichova.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.