Sociální sítě
Nahoru

Stelivo pro nejnáročnější kočky a jejich majitele

Kočky mají vysoce vyvinutý smysl pro čistotu, stejně tak mají citlivé polštářky na tlapkách a v neposlední řadě výborný čich. To všechno jsou důvody, proč někdy mohou odmítat vykonávat svoji potřebu v kočičí toaletě, pokud jim stelivo nevyhovuje. Brit představil nové silikátové nasákavé stelivo Brit Fresh for Cats Brilliant, které je určeno právě pro ty nejnáročnější kočky a jejich majitele, kteří si chtějí ulehčit péči o domácnost a udržet ji čistou a voňavou během celého dne. Už není důvod obávat se, jak to bude kolem kočičí toalety vypadat po návratu z práce. Zapomeňme na klasická steliva, která nejenže dokonale neeliminují pachy, ale která si s sebou kočky úspěšně roznáší na tlapkách po celém bytě. Český výrobce oblíbených krmiv značky Brit má v nabídce kromě kočičích dobrot všeho druhu také nové silikátové nasákavé stelivo Brit Fresh For Cats Brilliant, které je perfektním řešením pro čistou domácnost s kočičími mazlíčky na dlouhou dobu. Silikátové krystaly mají extrémně vysoké absorpční vlastnosti. Obsahují milion malých mikropórů, které velmi rychle pohltí tekutinu i nežádoucí pachy. Díky unikátní struktuře se krystaly nelepí na kočičí tlapky a ty zůstávají suché a čisté. Brit Fresh For Cats Brilliant SILICA-GEL

Zdravotně nezávadná a 100% bezprašná podestýlka pro kočky, která nedráždí oči a sliznice, nevyvolává kašel. Proto nemusíte mít strach o svou rodinu a v klidu si užívat tu správnou kočičí pohodu. Cena: 3,8 l za 113 Kč.

Další produkty najdete na www.krmivo-brit.cz .

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.