Sociální sítě
Nahoru

Apple Watch Hermes cílí na mladé obdivovatele moderních technologií

HermesApple a Hermès představili Apple Watch Hermès, novou verzi Apple Watch z nerezové oceli s jemně zpracovanými koženými řemínky v duchu řemeslné tradice módního domu Hermès. Náramek je dostupný jako jednoduchý řemínek Single Tour, dvojitý řemínek Double Tour nebo řemínek Cuff. Cílem bylo spojit design s funkčností, aniž by byla popřena ikonografie obou společností. Apple Watch tak demonstruje hodnoty, za kterými si stojí. Spolupráce slučuje bezkonkurenční inovace produktů Apple s tradicí a řemeslným odkazem módního domu Hermes.

Apple a Hermès vyrábějí velmi odlišné produkty, ale obě společnosti chovají nesmírnou úctu ke kvalitnímu designu,“ říká Jonathan Ive, ředitel produktového designu Apple. „Jsme hnáni upřímnou snahou po dokonalosti a touhou vytvořit něco nekompromisně jedinečného. Apple Watch Hermès je skutečným důkazem naší víry.“

AppleWatchHermes-DoubleTour-4-Up-PRINTHermès se snaží svým zákazníkům nabídnout elegantní , kreativní a funkční předměty, určené každodennímu životu,“ říká Pierre-Alexis Dumas, výkonný viceprezident a kreativní ředitel módního domu Hermès. „Nenapadá mě modernější vyjádření našich zásad a hodnot, než jaké dokazuje tato spolupráce se společností Apple. Představuje pro mne spojení znamenitosti, jsme jako kůň a kočár, perfektní tým.“

Single Tour s 38 mm pouzdrem z nerezové oceli je dostupný ve fauve kůži Barenia, černé kůži Box a capucine kůži Swift. Single Tour s 42 mm pouzdrem z nerezové oceli je dostupný ve fauve kůži Barenia a černé kůži Box.

AppleWatchHermes-DoubleTour-PRINTDouble Tour s 38 mm pouzdrem z nerezové oceli je dostupný v kůži Barenia a odstínech bleu jean, capucine a Swift kůži etain. Cuff z 42 mm pouzdrem z nerezové oceli je k dispozici výhradně v kůži fauve Barenia. Všechna pouzdra z nerezové oceli nesou podpis Hermès, ciferník je navíc inspirovaný exkluzivním designem tří modelů hodinek Hermès, jimiž jsou Clipper, Cape Cod a Espace. Ty se dají dle libosti nastavovat.

Kolekce bude dostupná od 5. října ve vybraných obchodech Apple a vybraných buticích Hermès. V nabídce ji budou mít i specializované obchody v Německu, Austrálii, Číně, Francii, Velké Británii, Hongkongu, Itálii, Japonsku, Kanadě, Koreji, Rusku, Švýcarsku, Singapuru a USA.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.