Sociální sítě
Nahoru

LVCEA uhrane propracovaným detailem i jednoduchostí

Kolekce LVCEA ztělesňuje propojení mezi světlem a měřením času, rovnováhu mezi jednoduchostí a sofistikovaností a navíc v sobě uchovává všechny atributy značky Bvlgari. K novým modelům, které byly představeny začátkem roku, nyní přibyly další dva mistrovsky snoubící jemnou kombinaci 18karátového růžového zlata, ocele a diamantů.

102476_001_creVzhled hodinek LVCEA nezapře inspiraci světlem a slunečními paprsky. Světlo, v italském jazyce „luce“, je odkazem k historii, typickému podnětu tvorby Bvlgari. Dokonalé zpracování všech modelů poukazuje na zručnost italských zlatnických mistrů a jejich schopnost pracovat se vzácnými kovy. Charakteristické „V“ v názvu kolekce a jednotlivé články náramku, připomínající kolekci Serpenti, v sobě nesou emblémy Bvlgari stylu. Použití barevných kamenů, tolik typických pro značku pocházející z Říma, nemůže chybět ani u modelu LVCEA. Korunka, zdobená růžovým rubelitem ve výbrusu kabošon, dodává hodinkám eleganci. Celistvý obraz dotváří diamant zasazený v korunce, který podtrhuje ženskost modelu LVCEA.

102475_001_fulRok 2015 je neobyčejně důležitý pro stále se rozrůstající kolekci. Již u příležitosti veletrhu Baselworld byly představeny modely různých velikostí a zpracování, například s páskem z aligátora v odstínech safírově modrá, burgundy růžová nebo pudrově růžová, stejně jako lunety zdobené diamanty a články náramku provedené ve zlatě. Na podzim roku 2015 se kolekce opět rozrůstá o dva nové modely v 18karátovém růžovém zlatě a oceli, s lunetou zdobenou diamanty a diamantovými indexy, které se třpytí na perleťovém číselníku. Modely jsou k dostání ve dvou velikostech pouzdra, a to 28 a 33 mm.

102476_001_ful

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.