Sociální sítě
Nahoru

HORSKÁ SLUŽBA ČR A RESCUE TOOL

Značka Victorinox již více než 125 let zosobňuje kvalitu, funkčnost a spolehlivost. Symbolem těchto hodnot je nástroj „Rescue Tool“– oceňovaný kapesní nůž určený bezpečnostním a záchranným složkám. Právě tento ojedinělý nůž si pro jeho výjimečné vlastnosti vybrala i Horská služba České republiky jako pomocníka při plnění každodenních úkolů. Picture 009Záchranné operace v extrémních podmínkách, zahrnující i horskou službu, vyžadují vysokou praktičnost, odolnost a především funkčnost. To vše se snoubí v kapesním noži Rescue Tool, který byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které obstojí i v extrémních podmínkách. Využití kapesního nože Rescue Tool zahrnuje vyprošťování osob z lavinových neštěstí, při dopravních nehodách a ztížených podmínkách. _IMG9786Rescue Tool navazuje na více než 125 let tradice kvality a řemeslného zpracování, a na hodnoty, jež byly typické i pro slavný armádní nůž vyrobený již na konci 19. Století. Nástroj zahrnuje celkem 15 funkcí včetně velké čepele s pojistkou s očkem pro rychlé otvírání a zubatou čepelí, kterou lze odstranit i gumový ochranný pás čelního skla, otvírákem na lahve, kterým lze odklopit čelní sklo, a tak vniknout do havarovaného vozu. V případě, že vy sami uváznete během dopravní nehody ve svém voze a zasekne se bezpečnostní pás, využijete další z funkcí Rescue Tool – čepel na řezání bezpečnostních pásů – jež vás z nepříjemné situace hravě vysvobodí. Picture 009Hrotem pro rozbití okna pak můžete rozbít okno a z vozu se sami včas dostat. V případě, že jste ve voze v bezvědomí, může hrotem pro rozbití okna rozbít čelní sklo, příslušník záchranného sboru, a dále pilkou na řezání tříštivého skla, vyříznout potřebnou část skla k Vašemu vyproštění. Mimo tyto funkce potřebné k záchraně lidských životů nabízí kapesní nůž Rescue Tool i další, a to sice: Phillips křížový šroubovák, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, průbojník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko, luminiscenční střenka, nylonové poutko. _IMG9880Nástroj Rescue Tool je tak Vaším spolehlivým společníkem za každých podmínek.
www.victorinox.cz

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.