Sociální sítě
Nahoru

Bulgari přináší předpremiéru nových hodinek

Společnost Bulgari přináší předpremiéru nových modelů hodinek, jež budou představeny v roce 2016. Značka pocházející z Říma, známá hlavně svým inovativním přístupem díky silnému propojení kreativity a precizního švýcarského hodinářského umění, odhalí prozatím několik dámských a jeden pánský model. Novinkou je Serpenti Incantati – Incantati znamená okouzlující a opět vyzdvihuje ikonický motiv hada, avšak v naprosto unikátním podání.  Kromě šperkového modelu nechybí tradiční Serpenti Tubogas s novou úpravou ciferníku a náramku. Kolekce Diva se rozroste o dva vzácné modely demonstrující potenciál Bulgari skloubit švýcarské hodinářské a italské šperkařské umění a konečný produkt zahalit do velké večerní róby. Motiv vějířku, který spojuje pouzdro s elegantním páskem, je nezaměnitelným podpisem nových modelů Diva. Další novinkou je model Piccola Lucea s jemným ciferníkem, který je odpovědí na zvýšenou poptávku po hodinkách s menším průměrem pouzdra. Jako všechny skvosty Bulgari i drobný ciferník vhodný na denní nošení zazáří rovněž ve večerním světle a podtrhne velkolepou róbu své vyvolené. Také muži nezůstanou ošizeni o novinky. Naopak, společnost Bulgari neustále zkoumá neprobádané hodinářské oblasti. Známý model Octo je oděn do podmanivého černého obleku, což ještě více umocňuje jeho sílu a výjimečnost. Všechny dámské i pánské hodinky jsou odrazem okouzlující italské kultury a synergie mezi jedinečným šperkařským a hodinářským uměním, za kterým stojí pevné odhodlání a odvaha značky podtržená jasnou vizí v oblasti výroby moderních hodinek.

DSC_5708Model Octo je nyní zahalen do nového černého obleku s liniemi z růžového zlata. Guido Terreni, Managing Director hodinářské divize, poznamenal: „Ultranero propůjčuje hodinkám Octo ještě více síly a současnosti. Silné spojení v mžiku strhne vaši pozornost. Zatímco jsou Octo Ultranero ve své podstatě sportovní hodinky, nebyly primárně navrženy pouze se zaměřením na výkon. Krása je stejně důležitá jako síla, proto na hodinkách najdeme i zlaté prvky, protože zlato je pro Bulgari symbolem luxusu.“

DSC_5711Pravý italský design nových Octo Ultranero evokuje techničnost a maskulinitu, stejně jako italská sportovní auta nebo moderní jachty. Pouzdro modelů Octo je vyjádřením pravého italského temperamentu. Je komplexní, avšak velmi jednoduché. Geometrické, ale není na něm nic rigidního. Je elegantní, ale zároveň si ponechává kouzlo jisté nepředvídatelnosti.

Černá dodává modelům Ultranero silnou energii. V nabídce jsou dvě provedení, přičemž jedno snoubí kombinaci ocele a pouzdra potaženého DLC s černým kaučukovým páskem ozvláštněného ručkami a indexy hodin z 18karátového růžového zlata. Druhou variantou je model s pouzdrem potaženým DLC a lunetou z 18karátového růžového zlata. Modely jsou poháněny kalibry ze švýcarské manufaktury Bulgari. Hodinky s tak výjimečným exteriérem si zaslouží obzvlášť důležitý vnitřek. Jeden z modelů proto pohání strojek s nejtenčím tourbillonem na světě – BVL 268 Finissimo kalibr –, který nebyl dosud překonán. Pouzdro modelu Octo Ultranero Finissimo je z titanu a pokryto vrstvou DLC. Neobyčejné mechanické srdce hodinek je odhaleno ve své kleci na pozici 6 černého ciferníku. Tato technická vymoženost je umocněna elementy z růžového zlata, které zdobí flying tourbillon, vysoký pouze 1,95 mm.

DSC_5714Všechny ručně vyráběné modely Octo Ultranero jsou vybaveny kalibry z manufaktury Bulgari. Na výběr jsou také modely s velikostí pouzdra 41 mm poháněny kalibrem Solotempo BVL 193. Tento strojek s dvěma barely má 50hodinovou rezervu chodu a zaměřuje se na precizní funkci celých hodinek. Pro vyznavače sportovního ducha je vytvořena taktéž varianta Octo Velocissimo Chronograph poháněná kalibrem BVL 328, jedním z nejefektivnějších kalibrů na trhu zaznamenávajícím čas s přesností na desetinu sekundy.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.