Sociální sítě
Nahoru

PRO ZNAČKOVOU A LUXUSNÍ ELEKTRONIKU DO QUADRIA

Na prodejní ploše v 1. patře obchodního domu Quadrium na Národní třídě v Praze najdete prodejnu Euronics s širokou nabídkou elektra. Nabízí pestrý výběr zboží, více jak 3000 položek. Vzhledem k umístění v centru města zde najdete početně zastoupené zboží z kategorie IT a chytrých telefonů. K nim si můžete vybrat i různé příslušenství. samsungAV_11282_soundbar650Část prodejní plochy je věnována obalům, brašnám, kabelům, paměťovým kartám, prodlužkám, nabíječkám, power bankám a dalšímu příslušenství. Na druhou stranu jsou na prodejně nejnovější hity v oblasti špičkových televizorů, jako jsou televizory s nejvyšším 4K rozlišením od značky Samsung a LG, televizory s prohnutou obrazovkou. Zásadním sortimentem jsou sluchátka. Najdete zde jednu z nejširších a nejkvalitnějších nabídek sluchátek. Pro tuto prodejnu byl speciálně vyvinut testovací modul pro sluchátka. Na prodejně si tak může každý zákazník vyzkoušet, jak hrají ta nejlepší sluchátka, která patří do kategorie hi-fi. JS8500_003_R-Perspective_SilverVelmi žádaná je právě televize Samsung UE55JS8002, v hodnotě 59 990 Kč, která představuje doposud nejpokročilejší směs technologií pro maximální vychutnání obrazu. Speciální barevná technologie PurColour zobrazuje širší škálu barev a odstínů. Auto Depth Enhancer přidává větší pocit hloubky využíváním různých úrovní vylepšení kontrastu na různé oblasti a objekty na obrazovce, které vás doslova vtáhnou do děje.

Více z rubriky Hi-end video

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.