Sociální sítě
Nahoru

Oslavte lásku v dekadentním paláci Pálffy

Alespoň pro jeden den zapomeňte na starosti všedních dnů a soustřeďte se na své city. Máte-li koho, vezměte ho do večeři – můžeme doporučit prostory v restauraci Pálffy. Na rozdíl od kýčovitě vyhlížejících dekorací konkurenčních restaurací zde totiž určitě okouzlíte svou „druhou polovičku“ neotřelým interiérem. Jakoby k vám promlouvala doba, o které už známe jen z vyprávění. Jemná špetka dekadence mísící se s klasickými prostory, které imponovaly skladatele vážné hudby, zajisté uchvátí i vás. Ochutnejte tedy menu pro tento večer koncipované a nasajte atmosféru neopakovatelného prostředí, ve kterém si harmonie klasické hudby zamilujete. A nejenom ty…
IMGP3341Pokud ale na valentýnský večer máte jiné plány, vězte, že skvělé degustační menu v hodnotě 1 250 Kč můžete ochutnat po celý následující týden. Vy, kteří hodláte posunout tento svátek ještě o další úroveň a poděkovat svým rodičům za vše, co pro vás kdy udělali, máte pro tyto účely možnost získat voucher se 14% slevou. Pište na palffy@palffy.cz
IMGP3446Amuse bouche
***
Foie Gras s čokoládovým krémem, praženou quinoou a čerstvým liči
***
Krém z topinambur s restovanými houbami a pastinákem
***
Dančí hřbet s hruškami podávaný s pyré ze zkaramelizované kořenové zeleniny a redukcí portského vína
nebo
Mořský okoun s fenyklovou krustou, mořskou škeblí a černými olivami
***
Kávová bomba s citrónovým krémem a mléčnou pěnou

Více z rubriky Romantika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.