Sociální sítě
Nahoru

MILUJEME VELIKONOČNÍ BRUNCHE…

CottoCrudo_Velikonocni_brunch_2

Tradiční velikonoční veselí oživí restauraci CottoCrudo hotelu Four Seasons Prague už tuto neděli 27. března. Od 12:30 do 15:30 totiž proběhne oblíbený velikonoční brunch s bohatým programem pro všechny hosty. Šéfkuchař restaurace Leonardo Di Clemente spolu se svým týmem připraví širokou nabídku pochoutek, včetně tradičních italských specialit a o zábavu se postarají velikonočně laděné aktivity pro děti.

Cold Cuts CottoCrudo

Slavnostní hodování nabídne lahůdky v rámci mozzarella baru, baru s rybami, ústřicemi, uzeninou, sýry a saláty. Nebudou chybět také tzv. živé stanice, tedy místa, kde budou kuchaři v průběhu brunche přímo před hosty připravovat pokrmy, jako například risotto, gratinovanou pastu, maso a další pochoutky. Nabídku doplní i lahodné dezerty či bufet s mlsáním pro děti. Malí návštěvníci si navíc užijí odpoledne plné zábavy díky bohatému programu dětského koutku, například při hledání a malování vajíček.

Easter Brunch CottoCrudo 2

Za velikonoční brunch zaplatíte 1 690 Kč na osobu, děti do 6 let se mohou zúčastnit zdarma a děti od 6 do 12 let za 990 Kč. Tak si nechte chutnat a přejeme veselé Velikonoce!

 

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.