Sociální sítě
Nahoru

LUCIE BÍLÁ NA PREMIÉŘE LIGHT ART SHOW

S výtvarníkem Alexem Dowisem pojí Lucii Bílou přátelství už od doby, kdy ji okouzlil svou malbou světlem v soutěži Československo má talent. AlexNa otevření letní scény Light Art Show v divadle Na Peršťýně tedy nemohla chybět. Půlhodinová magická procházka historií Prahy ji nadchla stejně jako další účastníky premiéry. DSC_0766Tato jedinečná podívaná provede diváky příběhem historické Prahy, za pomocí unikátní techniky Light Art – Malování světlem. V průběhu romantického cca 30 minutového děje, se na plátně o rozměrech 4,5 x 2 m  objeví ty nejkrásnější a nejvýznamnější památky města. To vše dotvoří emotivní hudba a zvukové efekty. Přibližná kapacita prostoru je 200 lidí. Představení budou probíhat od 1.7. do 31.8. 1 až 2 krát denně, sedm dní v týdnu, v časech  od 20:00 do 21:00. DSC_0777

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.