Sociální sítě
Nahoru

Vinobraní u Máchova jezera se blíží

Jubilejní 5. ročník akce Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti proběhne v neděli 28. 8. od 13:00 v areálu hotelu Port. Hlavní partner akce, vinařství CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, opět doveze bílý i růžový burčák a hezký výběr vín z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács. Atmosféru zpříjemní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, kterou, kterou bude pravidelně střídat místní skupina Vosty Band, a to až do večerních hodin. Velkolepé rozloučení s létem na břehu Máchova jezera letos zpestří i několik novinek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOkružní plavby

Každou celou hodinu bude od hotelového mola vyplouvat největší z místní flotily výletních lodí, Máj. A plavby budou zcela zdarma.

Chuť zmrzliny a tahání koštýřem

Divácky atraktivní jistě budou soutěže s jednotlivými partnery, probíhající přímo na hlavním pódiu. Do poznávání chutí se děti pustí s firmou Agrimex, která přiveze mražené ovocné speciality značky Dione a soutěživí dospělí si zase budou moci vyzkoušet tahání koštýřem s vinařstvím CHÂTEAU VALTICE.

Hotel Port a lodˇ MajLinorytová dílna a kalendáře

Letos poprvé se Vinobraní u Mj účastní časopis S dětmi v Praze se spřízněným vydavatelstvím Krásné časy (Scrumage). S autorkou oblíbeného Domácího rodinného kalendáře Petrou Cífkovou si děti budou moci vytvořit vlastní linoryty jako památku na nevšední odpoledne na konci prázdnin.

Velká dětská soutěž

Na děti opět čeká velká dětská soutěž, tentokrát s osmi soutěžními úkoly. Za jejich absolvování získávají děti razítka do kartičky a za plný počet razítek obdrží každé odměnu. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou hned dvakrát za odpoledne losovány kartičky s nasbíranými razítky. Vylosovaní majitelé kartiček vyhrávají nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu pro svůj doprovod.

Drakopohádky a tančírna pro děti

Již tradiční součástí programu je i divadelní představení, které zajišťuje divadlo Minor z Prahy. Nejen dětští diváci se letos mohou těšit na představení Drakopohádky a následující tančírnu pro děti. V rámci odpoledne se bude hrát dokonce dvakrát.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.