Sociální sítě
Nahoru

Na český trh vstupuje nápoj odbourávající alkohol v krvi

Tento rok v létě expandoval i na český trh celosvětově známý nápoj Alcohol Killer, který výrazně urychluje odbourávání alkoholu z krve i dechu. Tento 100%  funkční nápoj vyvinula jako první na světě společnost SPACElab a v současné době jej můžeme najít na všech kontinentech světa, včetně tak náročných trhů jakými jsou USA, Japonsko či Austrálie. V České republice se stala výhradním distributorem nápoje Alcohol Killer společnost Killer Drinks, s.r.o. a momentálně je k dostání na eshopu firmy killerdrinks.cz a na vybraných společenských akcích. Cena produktu je v porovnání s trhem nealkoholických nápojů ať už funkčních či energetických drinků velmi přijatelná. V rámci zavádějícího promopacku seženete balíček 3 nápojů Alcohol Killer za cenu 165 Kč na webu www.killerdrinks.cz.

i-6wTRGqr-3200x2134Nápoj Alcohol Killer vznikl na základě vědeckých studií a jeho cílem je, jak vyplývá i z názvu, boj proti negativním účinkům alkoholu. Kromě 100% funkčnosti je založený i na vysoce přírodní bázi a jeho hlavní ingrediencí jsou bylinky a alpská voda z Rakouska. Jedná se o jediný funkční drink, jehož účinky proti placebu potvrdila i nezávislá laboratoř Expertox (USA). A koneckonců snadno si to změříme i my sami s certifikovanými alkohol testry (například od společnosti Dräger).

i-b8SdvLF-3200x2134Společnost SPACElab bude postupně na český trh expandovat i s dalšími funkčními nápoji z řady BG Killer, které jsou zaměřeny na zdravý životní styl.

i-ScjF4R3-3200x1800

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.