Sociální sítě
Nahoru

Nebezpečné známosti v srdci historické Prahy

le_valmont_foto_(c)_tomas_maly_MG_9824-HDR

FOTO: Tomáš Malý

Devátý ročník prestižní soutěže Czech Bar Awards už má své vítěze. Jedním z nich je pražský Le Valmont, který se stal klubem roku a zároveň nejlepším novým podnikem. Co od bohémského nováčka, jehož tvůrci se inspirovali atmosférou filmu Valmont režiséra Miloše Formana, očekávat? Především nevšední interiér, servis na nejvyšší úrovni, exkluzivní cocktaily z čerstvých surovin a pestrou nabídku luxusních šampaňských a exkluzivních vín.

web_prostredek_LeValmont_016

Pokud milujete román Nebezpečné známosti, jež byl pro slavný snímek předlohou, nemůžete si svůj noční rajón vybrat lépe. Unikátní prostor v centru Prahy zahrnuje klub, cocktail a lounge bar. Místního genia loci dokreslují kromě dokonale sladěného interiéru ve zlatých a červených tónech také historické kamenné klenby z roku 1320, které povýší vaše noční zážitky na zcela novou úroveň.

web_KONECle_valmont_foto_(c)_tomas_maly_MG_0129-HDR

FOTO: Tomáš Malý

Kontakt: www.levalmont.cz

 

 

 

 

 

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.