Sociální sítě
Nahoru

OSCAR DE LA RENTA A JEHO Barbie s odleskem slávy

Jedinečná panenka Barbie, oděná do šatů od světoznámého módního návrháře Oscara de la Renty, je od 24.10. exkluzivně dostupná v Praze v hračkářství Hamleys. Unikátní sběratelský kousek od firmy Mattel je inspirovaný svatebním lookem a tradicí, která je laděna do modra.

DGW60_PIP_16_530

Jednoduché šifonové šaty a vrstvy lehké modré vlečky, která se za nimi vznáší, zosobňují vášeň pro romantiku módního guru Oscara de la Renty stylovým moderním způsobem. Svatební Barbie je zabalena v luxusní bílo-modré krabici. Světově nejznámější a nejprodávanější ikonická panenka, která byla světu poprvé představená v roce 1959, už dávno není pouze obyčejnou hračkou. Barbie si kromě dívenek zamilovali i sběratelé po celém světě. Unikátní návrh svatebních šatů s modrou vlečkou se tak zařadil vedle dalších kousků do cenné sběratelské kolekce panenek od Mattela, pro niž navrhli šaty všemožní světoznámí návrháři. Kromě toho do sběratelských kolekcí patří také exotické panenky z celého světa – kolekce „Dolls of the World“, dále narozeninové kolekce, vánoční a filmové panenky.

DGW60_c_16_028

Největší výběr těchto unikátních sběratelských panenek Barbie v různých cenových relacích pod jednou střechou najdete v České republice v hračkářství Hamleys Praha. Novinkovou panenku Oscara de la Renty pak nabízí Hamleys zcela exkluzivně.

Za výjímečnou Barbie oděnou v šatech Oscara de la Renty zaplatíte 7499 Kč.

 

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.