Sociální sítě
Nahoru

Tereza Maxová pomohla se vznikem nového sektu

Výrobce sektů ze Starého Plzence přichází na závěr roku s limitovanou edicí nejoblíbenějšího tuzemského sektu Bohemia Sekt demi sec. Ta vznikla ve spolupráci s ambasadorkou Terezou Maxovou. “Tereza Maxová Collection“.
BS_Tereza MaxováPro příznivce našeho šumivého vína Bohemia Sekt demi sec jsme chtěli letos připravit něco výjimečného. Limitovaná edice “Tereza Maxová Collection” bude tedy nejen příležitostí pořídit si nevšední láhev, kterou si budete moci nechat na sváteční chvíle, ale je i stylovým dárkem pro vaše blízké,“ uvádí k novince marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Martin Fousek. Na vzhledu limitované edice se podílela ambasadorka Tereza Maxová. „Černozlaté ztvárnění láhve vyjadřuje eleganci a noblesu, které jsou s Bohemia Sektem neodmyslitelně spojeny, zlaté stuhy pak tajemství a radost z dárku,” popisuje Tereza Maxová.

Díky sekundárnímu kvašení francouzskou metodou charmat a výběru vysoce kvalitních bílých vín si známý sekt získal za déle než čtyřicet let řadu příznivců – převážně pro svou vyváženou, jemně polosuchou chuť a svěží, středně plnou květinovou vůni. Do základního cuvée jsou veškeré odrůdy pečlivě vybírány podle originální receptury. V šumivém víně Bohemia Sekt demi sec se snoubí jemně polosuchá chuť a svěží středně plná květnatá vůně. Bohemia Sekt demi sec se hodí nejen pro slavnostní příležitosti a výjimečné chvíle, ale je také skvělým doplňkem k ovocným salátům, sýrům či dezertům.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.