Sociální sítě
Nahoru

BURLESKA V MÁNESOVA BAR AND BOOKS

Jeden z nejprestižnějších pražských barů Mánesova Bar and Books pokračuje i v tomto roce ve spolupráci s Prague Burlesque a jejich konceptem STRICTLY BURLESQUE.Vzrušující show kombinující lechtivá představení, živou hudbu a nekorektně humorné vstupy naladí na atmosféru zlatých dvacátých. Krásné kostýmy, ženskost a erotika, a to ačkoli k představení patří svlékání, nikdy není odhaleno vše. Představí se opět hvězdné burlesky Miss Cool Cat, Lady Mousellyca a Angelina Angelic, které povede je principál Sonny Vargas.

Mánesova Bar and Books_zadní místnostBurleska by se dala nazvat babičkou striptýzu. Balancuje mezi erotikou a humorem, nebojí se přiznat nedokonalost a stud, ale zároveň nesklouzne k oplzlosti. Tohle divadelní škádlení je formou expresionismu. Uvolněná, nepřesná a nenáročná, to je burleskní nálada.

Termíny: 8. února, 15. března, 12. dubna

Vstupenky: 390 Kč (před-prodej), 490 Kč (na místě)

Speciální nabídka: 2 295 Kč (2x vstupenky a lahev Charles Ellner Reserve Champagne)

Více se detailů a možnost rezervací na stránkách baru.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.