Sociální sítě
Nahoru
reklama

Alterna Haircare má nového ambasadora

Na počest svého dvacátého výročí založení vítá Alterna Haircare, značka jež proslavila kaviár ve vlasových produktech, nového hairstylistu Andrewa Fitzimonse do rodiny #AlternaNation jako ambasadora značky. Ve své nové roli bude Fitzimons rozvíjet sociální média pro stylisty i spotřebitele a pomůže s nárůstem naučných vzdělávacích programů.

Andrew Fitzsimons Headshot

Rodák z Dublinu Fitzimons je mezinárodně žádaným vlasovým stylistou s více než 15-ti letou zkušeností a rapidně se zvětšujícím počtem sledujících na Instagramu, který do své práce napříč módou, reklamou a světem celebrit vnáší vášeň, profesionalitu a inovativní talent. Jeho práce byly publikovány v nejlepších magazínech jako Elle, Harper’s Bazaar, Marie Claire, Numero and L’official. Mezi celebrity, které česal, patří Kim a Kourtney Kardashian, Joan Smalls, Ashley Graham, Karlie Kloss, Bella Hadid, Susan Sarandon, Janet Mock, Kendall Jenner a Georgia May Jagger.

103f9fa402462f4c2d173fabefcaa831

“Jako někdo, kdo je oddaný své kariéře a oslavě krásy žen všech tvarů, velikostí, věku, barev a vlasových typů, jsem vážně pyšný na to, že se mohu stát součástí Alterna Haircare – hlavně kvůli jejich inovativnímu přístupu k luxusní vlasové kosmetice,“ řekl Fitzimons. „Těším se, až se do toho budu moci dát a pomoci této značky oslavovat krásu všech.“

Fitzimons bude jako velvyslanec sdělovat tipy, triky a návody, jak používá produkty na své slavné klientky, bude pomáhat vytvářet digitální obsah a bude spolupracovat s Alterna Global House of Experts na příštích trendových kolekcích, vytváření produktů a vzdělávacích platformách. „Máme obrovskou radost z toho, že můžeme Andrewa přivítat do rodiny Alterna,“ řekl Raphael Grange, hlavní manažer Alterna Haircare. „Jeho jedinečný talent a nadšení pro vlasy jsou přesně to pravé pro naši značku, hlavně kvůli tomu, že se stále snažíme inspirovat a vychovávat naši profesionální komunitu salónů.“

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.