Sociální sítě
Nahoru

SOUTĚŽ: MENU HVĚZD POD ZÁMKEM

Kulturně-gastronomická akce, kterou pořádá restaurace Pod Zámkem v Průhonicích, nabídne pravidelné večery s českými celebritami. Každý měsíc se budou moci návštěvníci podniku těšit na jedinečnou večeři s výjimečnou osobností, popovídat si, vyfotit se a nechat si podepsat autogram. Zajímavé je, že menu, které budou hosté večeřet, bude sestavené z oblíbených jídel zúčastněné osobnosti.
bohdalova_soutezKromě gastronomického zážitku, si hosté budou moci vychutnat také trochu kultury v podobně živé hudby, výstav fotografií, vernisáží a dalších. Moderátorem všech večerů bude Zdeněk Podhůrský. Projekt Menu Hvězd Pod Zámkem bude zahájen 10.4., kdy pozvanou osobností bude známá herecká legenda paní Jiřina Bohdalová. Následující termín akce je 3.5. a hosty bude Marek Vašut s Václavem Vydrou.

Soutěžní otázka:

Jaký dezert bude servírován v průběhu večeře10.4. s Jiřinou Bohdalovou v Restauraci Pod Zámkem – Průhonice?

a) dortík z mechu a kapradí
b) jablečný závin se zmrzlinou
c) Mascarpone pěna s karamelizovanými hruškami a mandlovou makronkou

Výherce získá vstupenku v hodnotě 3 500 Kč na večer 10. dubna 2017, přičemž nápovědu nalezne na www.podzamkempruhonice.cz. Správné odpovědi posílejte na soutez.iluxus@rf-hobby.cz a to do 30.3. do 14:00.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.