Sociální sítě
Nahoru

Móda v olympijském stylu? Jen od značky Colmar

Ocitnou se aspoň na pár chvil v „kůži“ olympijských hvězd je lehčí, než se může zdát. Módní italský brand orientující se na volnočasové trendy kousky Colmar přichází totiž s dámskou a pánskou kolekcí Replica, která je oficiálním oblečením francouzského sjezdařského týmu pro zimní olympijské hry 2018.

Colmar Replica panska bunda 21100 Kc

Právě nyní máte výjimečnou příležitost zainvestovat do outfitů sportovních hvězd také. Oblečení je designované pro náročné lyžaře, kteří chtějí sjíždět svahy a fandit v tom nejlepším, co se na trhu nachází.Celá kolekce je vybavena vyšitými logy oficiálních sponzorů.

Colmar Replica damske kalhoty 14150 Kc
V České republice seženete unikátní lyžařskou kolekci v obchodech Harfa sport, Bil sport v Praze, Ski Horka Špindlerův Mlýn, Team sport Havířov, Ok sport Hodonín a VIK sport ve Zlíně.Colmar Replica damska bunda 20550 Kc

 

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.