Sociální sítě
Nahoru

Luxusní bublinková lázeň pro zdraví i pohodu

Trendem posledních let se staly vlastní akrylátové vířivky. Jsou skvělé nejen jako letní osvěžení, ale také pro relax a masáže. Pokud tedy zastáváte fyzicky nebo psychicky náročnou práci a potřebujete pravidelně relaxovat, zkuste si na zahradě nebo ve svém wellness zázemí zřídit koutek s akrylátovou vířivkou. Teplé a intenzivní hydromasáže totiž mají na lidské tělo blahodárné účinky, pomáhají při bolestech svalů a kloubů a odplavují stres.

Bahamas- foto MountfiledDesetiletí technologického vývoje zdokonalily ergonomii skořepin i efektivitu použitých trysek, takže na trhu jsou již skutečně špičkové modely. Například luxusní 5místná a moderními funkcemi i technologiemi „nadupaná“ vířivka Bahamas. Můžete si navolit intenzitu masáže, poslouchat hudbu díky vestavěnému audiosystému a večer si dopřávat chromoterapii díky osvětlení s 8 volitelnými barvami.

Bahamas skořepina - foto MountfieldVšechny systémy vířivky lze pak díky spolehlivé řídicí jednotce americké značky Balboa jednoduše ovládat jediným prstem. Čištění vody probíhá pomocí ozonové technologie, která ji zbaví bakterií a virů a odstraní i mastné stopy (například z tělových a opalovacích krémů). Vzhled vnitřní skořepiny si můžete pro ideální soulad s okolím vybrat ze tří barevných variant. Více na www.mountfield.cz.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.