Sociální sítě
Nahoru

Piaget s kolekcí pro stvrzení lásky

Svatba je konečné potvrzení lásky mezi dvěma lidmi. Tento den ji posvětíme tím, že si navlékneme navzájem prsteny. Ovšem ženich a nevěsta se ještě navíc mohou obdarovat upomínkou na tento výjimečný den. Speciálním dárkem, který jim navždy připomene, co se ten den stalo a jak to bylo důležité pro každého z nich. Značka Piaget tak mimo tradičních kroužků navrhla celou kolekci šperků spjatých se svatebním dnem.

G33B0400__G38B0200__G34L5A00-lr

Pozornost přitáhne určitě prsten Piaget Passion s diamanty v platině, ten se stane živým symbolem lásky. Brilantně řezané diamanty obklopují jediný diamant, který zrcadlí

intenzitu vášně s tou nejjasnější jiskrou, co může drahý kámen mít. Diamant je zpracován s největší péčí podle přísných kritérií stanovených GIA (Gemmological Institute of America). Dále za dodržení těch nejpřísnější etických standardů, kde jsou vybrány pouze diamanty, které dodržují tzv. Kimberly Process. Tak vysoký standard nabízí jen Piaget.

G34LY800__G0A38130__G31A2800__G34L5A00_2-lr

Piaget dále nabízí upomínkové elegantní hodinky pro ženicha, kteří mají všechny estetické vlastnosti nadčasové klasiky, model Piaget Altiplano. Dokonalé dílo estetické jednoduchosti, čistý ciferník, v bílém zlatě , s 42 mm průměrem. Krásné detaily jako datumovka nebo ručičky pro vteřiny, tak typické pro hodinářství Piaget. Ikona, která se nadále znovu objevuje prostřednictvím ztvárnění let na modelu Piaget Polo S, to vše nám diskrétně odhaluje svou nadčasovost a jedinečný design. Můžete je zakoupit ve zlatě nebo s diamanty, zasazenými kolem ciferníku nebo v hodinkách. Tyto hodinky se jistě stanou drahou vzpomínkou na spojení ženy a muže v manželství a budou se předávat ještě dalším generacím.

G34LY800__G0A38130__G31A2800__G34L5A00-lr

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.