Sociální sítě
Nahoru

Nově otevřený Atlantis Sanya v Číně vyšel na 1,6 miliard amerických dolarů

Atlantis Sanya, zbrusu nová dominanta nádherného ostrova Hainan otevřel své brány během Čínského Nového roku a přivítal vůbec první hosty. Dlouho očekávané spuštění provozu prvního tematického, zábavního střediska Číny má především za cíl posílit místní cestovní ruch. Resort se tak připojuje k vlajkovým lodím této slavné hotelové sítě, kterými jsou Atlantis The Palm v Dubaji, Royal Atlantis Resort & Residences rovněž v Dubaji a Atlantis, Ko Olina na Havaji. Poslední dva jmenované jsou aktuálně ve výstavbě.

Atlantis Sanya RenderingSerge Zaalof, výkonný ředitel společnosti Atlantis Resorts & Residences, dodává: „Značka Atlantis je známá jedinečnými destinacemi, které nabízejí širokou škálu zážitků a Atlantis Sanya není výjimkou. Společně s provozovatelem hotelu, společností Fosun International, která je zároveň partnerem celého projektu, jsme vytvořili letovisko, jež svým hostům nabízí nebývalé zážitky.“

Atlantis Sanya_Fireworks DisplayJsme hrdí na to, že jsme Atlantis Sanya představili našim prvním hostům a veřejnosti. Předcházela tomu opravdu intenzivní práce teamu 3000 lidí. Ať už je Váš důvod k návštěvě ostrova Hainan jakýkoliv, Atlantis Sanya je skvělé místo pro osvěžující a vzrušující uvolnění,“ dodává výkonný ředitel společnosti Fosun International, Heiko Schreiner.

Atlantis Sanya_Multi Spots With Sound Effects and BGMPlocha tohoto superluxusního resortu zaujímá neuvěřitelných 540 000 m2. Jak již název napovídá, architektura hotelu je volně inspirována tematikou bájné Atlantidy. Návštěvníci se mohou těšit na rozsáhlý vodní park Aquaventure, akvárium Lost Chambers, prostřednictvím kterého budou moci nahlédnout do historie této starověké civilizace nebo na největší open-air akvárium světa Ambassador Lagoon.

resort_landscape_27_01_2016_4872ex_Atlantis The PalmMimo vodní atrakce nabízí hotel také nebývalé gurmánské zážitky. Nachází se zde 21 restaurací, kaváren a barů, včetně ikonické restaurace Ossiano, jejíž stěny tvoří mořské akvárium nebo bistra Bread Street michelinského šéfkuchaře Gordona Ramsayho. K relaxaci pak slouží exkluzivní lázně AHAVA, butiky světově proslulých značek a soukromá pláž lemující pobřeží Čínského moře.

Více z rubriky Romantika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.