Sociální sítě
Nahoru

Jak dosáhnout luxusního interiéru? Zaměřte se na originální stínění

Přejete si, aby váš domov byl jednoduše luxusní. Hledali jste to pravé vybavení a nalezli jste jej. Designové kousky nábytku už jsou na svém místě a vkusně naaranžované doplňky krásně podtrhují krásu celého interiéru. Stále však máte pocit, že tomu něco chybí?

Nepodceňujte moc kvalitního stínění. Odborníci na interiérový design se shodují, že osvětlení i stínění jsou velmi důležité pro každý vnitřní prostor. Promyšlené osvětlení dodá do vašeho interiéru světlo, které zvýrazní krásu každého kousku v místnosti.

Kvalitní stínění vám poskytne soukromí, ochrání vás před nepříjemným ostrým sluncem a může být i velmi luxusní záležitostí, která vnitřní zařízení architektonického prostoru vhodně doplní a bude právě tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Rozlučte se s nevzhlednými hliníkovými žaluziemi

Všechna okna velkých panelových domů byla v minulosti vybavena klasickými hliníkovými žaluziemi. V dnešní době je už nabídka pestřejší a vy si můžete vybrat přesně to, co se vám líbí a je vhodné právě pro váš domov.

Krása rolet a praktičnost žaluzií v jednom

Skutečně luxusní interiér si žádá něco, co nemá každý. Zájemci o krásné i praktické stínění si 100% zamilují látkové rolety Twinrollo, kterým se také říká “Den a Noc”. Jejich úžasnou vlastností je, že už nemusíte dělat kompromis mezi krásou rolet a praktičností žaluzií. Látkové rolety Twinrollo mají obojí.

Hodily by se vám bílé nebo černé látkové rolety Twinrollo? Vyberte si. K dispozici je mnoho barevných variant látek i provedení rolet. Zdroj: www.sunsystem.cz

Hodily by se vám bílé nebo černé látkové rolety Twinrollo? Vyberte si. K dispozici je mnoho barevných variant látek i provedení rolet. Zdroj: www.sunsystem.cz

Jak fungují rolety Twinrollo?

Látkové rolety Twinrollo neboli rolety nazvané “Den a Noc” fungují na geniálně jednoduchém, ale velmi funkčním principu překrývání dvou vrstev speciálních látek. Tyto vrstvy jsou pak rozděleny na vodorovné pruhy, které jsou průhledné a neprůhledné a pravidelně se střídají. Díky tomuto důmyslnému systému dochází k prolínání pruhů a lze plně regulovat propouštění světla do místnosti.

Geniálně jednoduchý systém, který využívá vzájemného překrývání průhledných a neprůhledných pruhů dvou vrstev látky. Zdroj: www.sunsystem.cz

Geniálně jednoduchý systém, který využívá vzájemného překrývání průhledných a neprůhledných pruhů dvou vrstev látky. Zdroj: www.sunsystem.cz

Dekorativní prvek interiéru

Příjemné světlo, kterého můžete stíněním dosáhnout, je jen jedním z plusů, které tyto rolety nabízí. Dalším je jejich vzhled, díky kterému můžete interiér obohatit o další dekorativní prvek. Jedná se totiž o designový produkt, který oživí a doplní moderní i klasický interiér.

Široká škála barev a provedení vám umožní rolety Twinrollo správně zakomponovat do interiéru. Můžete zvolit něžnou bílou do romantického interiéru, zajímavé černé provedení do moderního minimalistického interiéru nebo veselé barvy do dětského pokoje či pro oživení každého interiéru.

Samozřejmostí je, že si můžete vybrat z celé řady speciálních a unikátních tkanin. Látka rolet Twinrollo se vybírá nejen podle potřeb stínění, ale i podle vzhledu dané látky tak, aby skvěle zapadla do každého domova. Tyto luxusní látky vám pak umožní navodit ten správný pocit luxusu.

Začněte změřením vašich oken

Cena rolet se odvíjí od požadovaného rozměru, tedy od rozměru oken. Minimální rozměr rolet Twinrollo je 35 centimetrů na šírku a 30 centimetrů na výšku. Maximální rozměr je 3 metry na výšku i na šířku. Můžete mít i atypické rozměry oken, protože výroba rolet Twinrollo je přesně na míru vašim požadavkům a rozměrům vašich oken.

Látkové rolety Twinrollo je možné využít i pro velká okna. Zdroj: www.sunsystem.cz

Látkové rolety Twinrollo je možné využít i pro velká okna. Zdroj: www.sunsystem.cz

Ovládejte Twinrollo jedním stiskem

Luxus není jen o designu a kráse. Luxusní bydlení by vám mělo poskytnout i perfektní funkčnost a pohodlí.

Rolety Twinrollo můžete ovládat pomocí madla, řetízku nebo využít nejmodernějšího elektrického ovládání.

Ovládejte tyto krásné a praktické rolety jedním kliknutím do vašeho chytrého telefonu. Zdroj: www.sunsystem.cz

Ovládejte tyto krásné a praktické rolety jedním kliknutím do vašeho chytrého telefonu. Zdroj: www.sunsystem.cz

Vybavte svůj domov chytrými pomocníky

Pokud budete mít elekrické ovládání rolet Twinrollo, můžete jej napojit na unikátní inteligentní systém chytré domácnosti. K ovládání rolet Twinrollo vám pak bude stačit váš chytrý telefon. Užijete si tak dokonalé stínění, luxusní vzhled i pohodlí, které vám přinesou tyto unikátní rolety ve spojení s tím nejchytřejším ovládáním stínění na trhu.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.