Sociální sítě
Nahoru

Lilia Khousnoutdinova na titulce dalšího čísla magazínu Top Class

Půvabná Lilia Khousnoutdinova je známou lektorkou, publicistkou, designérkou, ale třeba i zakladatelkou společnosti Nadace Šťastné Česko a není již žádným tajemstvím, že bude ozdobou titulní strany a fashion editorialu dalšího čísla magazínu Top Class.

Lilia se věnuje mnoha různým projektům a na spoustě z nich spolupracuje také se svým manželem Karlem Janečkem. Je pravdou, že na popis všech jejich projektů a úspěchů by nestačil možná ani celý Top Class.

My jsme se vydali do pražského hotelu Mandarin Oriental, kde exkluzivní focení probíhalo a velkou zajímavostí je, že Lilia se na fotkách představí hlavně ve vlastní kolekci módy. Věnuje se totiž návrhům ženských, elegantních a smyslných šatů pro každodenní nošení i večerní akce. Ty se většinou vyznačují výraznými barvami a všem ženám zajistí, že se stanou nepřehlédnutelnými, a to díky zážitkům z focení můžeme jednoznačně potvrdit. Lilie jsme se rovnou na místě zeptali i na pár otázek.

Jak jste se na focení pro Top Class připravovala?

Včera jsme měli jednu důležitou akci dlouho do noci, takže takhle jsem se připravovala. (smích)

K focení byly použity kousky z vaší vlastní kolekce, na co se čtenáři mohou těšit?

My děláme šaty, které jsou ze starožitných indických látek, takže se jedná o tzv. upcycling. Z látek tvoříme zpravidla večerní šaty, jelikož jsou velmi zdobné. Ale používáme také exkluzivní ručně tkané látky z Bhútánu, obzvlášť hedvábí na hedvábí, což jsou taktéž více slavnostnější látky. Kromě šatů často experimentujeme i s kabátky, šátky, pásky apod.

Můžete nám prozradit něco k chystané kolekci?

Tvoříme teď kolekci, která je něco mezi těmi drahými šaty, jež jsou celé z exkluzivní látky a ostatním. Také nyní tvoříme módu, která se zaměřuje na těhotné a kojící maminky, jelikož i já sama jsem v těhotenství pořád chtěla vypadat zajímavě a krásně, ale je velmi těžké najít hezkou těhotenskou módu, která je zároveň praktická. Z toho mám velkou radost a myslím, že se nám to daří.

Jeden z prvních modelů, které jste dnes fotila byl trochu odvážnější. Nevadí vám focení podobných odhalenějších fotek?

Ono po pěti a půl letech kojení bych spíše řekla, že žena řeší, jestli na to ještě pořád má. (smích) Ale řekla bych, že mi to nevadí. Tělo je krásné a nemám s tím problém a myslím, že i polonahé či nahé tělo je možné nafotit velmi krásně a esteticky.

Další číslo magazínu Top Class vychází již v polovině listopadu.

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.