Sociální sítě
Nahoru

GALERIE: Jak vypadaly Vánoce u známých zahraničních hvězd?

Drtivá většina Čechů včera se svými blízkými slavila Štědrý večer. Nechyběla slavnostní večeře, rozdávání dárků a sváteční focení u vánočního stromečku. Nejinak tomu bylo také u světově známých osobností.

Vybrali jsme několik zajímavých fotek, které znázorňují, jak Vánoce vypadaly u světoznámých osobností. Můžete se podívat nejen na to, jak slavily vánoční svátky, ale i jaký měly vánoční stromeček a kolik dárků se pod ním nacházelo.

Některé osobnosti se rozhodly trávit svátky po boku svých blízkých, jiné vyrazily na cesty. Některé z nich přidaly rodinnou fotku, jako Trey Songz, jiné zase vyfotily svůj nádherně ozdobený dům, jako třeba Britney Spears.

Takové byly Vánoce u světoznámých celebrit:

Adele to nyní neuvěřitelně sekne

Katy Perry se představila v zajímavém oblečku

Zpěvačka Pink zveřejnila jen fotku svého vánočního stromečku s nadílkou

Miley Cyrus s rodinou

Trey Songz s rodinou

Britney Spears zveřejnila fotku svého ozdobeného domu

Maluma a jeho nádherný vánoční stromek

Kylie Jenner se na Vánoce doslova vymódila

Několik svátečních dnů ještě zbývá, tak si je užijte ve stejné pohodě a klidu, jako tyto celebrity a nezapomeňte se obklopit lidmi, které máte rádi.

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.