Sociální sítě
Nahoru

Pamlsky Brit Functional Snack se staly Produktem roku

Mezinárodní ocenění Produkt roku 2019/2020, které uděluje již druhým rokem magazín PET worldwide producentům zboží pro domácí mazlíčky, získaly pamlsky Brit Functional Snack českého výrobce Vafo Praha. Funkční snacky byly dále zvoleny za Novinku roku 2020 ve Volbe spotrebitelov na Slovensku a vysloužily si také ocenění Novinka roku 2020 ve Volbě spotřebitelů v České republice v kategorii krmiv pro psy.

První ze zmíněných ocenění, Produkt roku 2019/2020, udělili pamlskům Brit Functional Snack čtenáři mezinárodního magazínu PET worldwide, který informuje o novinkách a aktuálním dění na poli PET byznysu. O vítězi rozhodlo online hlasování, během něhož mohlo publikum z celého světa po dobu tří měsíců hlasovat, který z 20 různých produktů pro mazlíčky považuje za nejvíce inovativní novinku.

V České republice se o titul Nejlepší novinka letos ucházelo 160 nových a inovovaných výrobků v 51 kategoriích, ze kterých vítěze vybíralo 4 070 spotřebitelů. Na Slovensku soutěžilo o titul Nejlepší novinka celkem 105 produktů. Ty se utkaly o přízeň spotřebitelů ve 32 kategoriích. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku 2 000 respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii považují spotřebitelé za nejlepší. Jak obě ankety ukázaly, pro dotazované jsou důležitými hodnotícími kritérii především chuť/funkčnost a kvalita produktu. Pamlsky Brit Functional Snack vyhrály ocenění Novinka roku v obou těchto anketách – na Slovensku šlo o kategorii krmiv pro zvířata, v Čechách o sekci krmiv pro psy.

Více z rubriky Mazlíčci

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.