Sociální sítě
Nahoru

Řada Brit Care nabízí nové kapsičky pro kočky

Nové kapsičky Brit Care českého výrobce Vafo Praha pomáhají zvýšit atraktivitu a rozmanitost kočičího jídelníčku. Jejich obsah tvoří z 85 % maso ve filetech, lichořeřišnice známá jako přírodní antibiotikum i rakytník obsahující antioxidanty s protizánětlivými účinky. Kapsičky tak nejen že kočkám chutnají, ale současně prospívají zdraví jejich močového aparátu i chrupu. K dostání je šest receptur vyráběných v České republice.

Brit Care kapsičky pro kočky slouží jako zpestření jídelníčku, které ocení i vybíravé kočky a kočky s problematickým příjmem krmiva. Jako jediné obsahují kombinaci bylin pro ochranu močového aparátu koček – lichořeřišnici a rakytník, díky čemuž jsou nové kapsičky nejen chutnou, ale také zdraví prospěšnou pochoutkou. Kousky masa vašemu masožravci zajišťují přirozené bílkoviny nutné pro správnou výživu, omáčka obsahuje látky pocházející z masa a kočce neodolatelně voní.

Lichořeřišnice obsažená v kapsičkách Brit Care je známá jako přírodní antibiotikum, které účinně chrání močový aparát od bakteriálních zánětů. Rakytník obsahuje intenzivní antioxidanty s protizánětlivými účinky, čímž zlepšuje zdraví chrupu. Pozitivně působí také na imunitní a trávící systém, pomáhá udržovat zdravou pokožku a má příznivý vliv na srdeční funkce, oční a ústní sliznice a na lesk srsti.

Kapsičky pro kočky Brit Care jsou dostupné v šesti recepturách, mezi nimiž nechybí ani receptura pro koťata a sterilizované kočky. Slouží jako kompletní strava i doplněk ke granulím. V jejich složení nenajdete obiloviny, přidaný cukr, sóju ani geneticky modifikované organismy. Jedná se o český výrobek, který Vafo Praha produkuje ve vlastní moderní továrně.

Více z rubriky Mazlíčci

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.