Sociální sítě
Nahoru

Koučinkový diář pro příští rok

Základní pravidlo úspěchu v zaměstnání nebo v podnikání, ve sportu či ve vztazích je nesrovnávat se s lidmi kolem vás, ani s tím, co vidíte na Facebooku či Instagramu. Efektivnější je, srovnávat vaše „Současné JÁ“ s vaším „Minulým JÁ“ před týdnem, měsícem, rokem… Kam jste se posunuli? Co nového jste se naučili? Čeho jste dosáhli? Jaké překážky jste překonali? V soustavné práci na sobě a posunu k „Lepšímu JÁ“ vám pomůže právě náš interaktivní Koučinkový diář.

Koučinkový diář pořídíte přímo na oficiálních stránkách Mindset Academy za 450 Kč.

Nová kniha Dr. Ivana Černohorského vyžaduje interaktivitu, díky které na sobě budete během 52 týdnů soustavně pracovat. Kniha využívá moderní psychologické metody zaměřené na změnu v myšlení, chování i kontraproduktivních návyků. Základem pro její vznik se staly kognitivně behaviorální teorie i praktické zkušenosti z akreditovaného kurzu koučinku v Mindset Academy.

Koneckonců Dr. Ivan Černohorský vystudoval fakultu národního hospodářství v Německu. V 90. letech pracoval jako vědecký asistent na katedře mezinárodních vztahů a monetární ekonomie na univerzitě ve Würzburgu, kde získal doktorát z ekonomie. Na přelomu milénia pracoval ve vrcholných funkcích v bankovnictví v Praze i v Mnichově. Od roku 2005 se však věnuje právě kognitivně-behaviorálním tématům. V posledních letech se zajímá o výzkum strategií proti stárnutí, o zvyšování prevence civilizačních chorob a sportovní výkonnosti. Je zakladatelem a master coachem Mindset Academy.

Koučinkový diář je pro vás jako stvořený, pokud chcete zapracovat na vlastním osobním růstu, toužíte budovat kariéru a nebo se snažíte zlepšit osobní vztahy a rádi byste zvýšili svoji výkonnost při sportu.

S čím konkrétně vám tato knižní novinka pomůže?

▪ Efektivně zapracujete na vlastním myšlení.

▪ Stanete se zdravě asertivními.

▪ Naučíte se lépe zvládat stresové situace.

▪ Celkově zlepšíte své komunikační dovednosti.

▪ Docílíte trvalé změny k lepšímu v profesním i osobním životě.

Co mimo jiné v koučinkovém diáři najdete?

▪ Týdenní úkoly s prostorem pro poznámky.

▪ Diář obsahuje 52 obrázků, které vám pomohou si vše lehce zapamatovat.

▪ Arch nejrůznějších emoji samolepek, které vám umožní označit a ohodnotit váš pokrok.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.