Sociální sítě
Nahoru
reklama

Přírodní kosmetika s kombinací těch nejúčinnějších složek

Dopřejte sobě a svým blízkým péči české profesionální přírodní kosmetiky Ego Harmony. Za jejím vznikem se neskrývá žádný pohádkový příběh, ani nenabízí desítky produktů. Jen skutečně účinnou a šetrnou péči v souladu s přírodou.

Šetrná a účinná péče v souladu s přírodou.

V pečující řadě ARGAN & OPUNCIE se skrývá síla arganového a opunciového oleje, který je pro své unikátní účinky přezdíván přírodní botox. V přípravcích najdete také aloe vera, bambucké máslo, chmelový olej, levanduli a další čistě přírodní složky osvědčené v boji proti stárnutí pleti i při péči o velmi citlivou pokožku. Účinky této jedinečné kombinace ocení také ženy, které dlouhodobě trápí akné.

Velký dárkový set ARGAN & OPUNCIE, 1 120 Kč

Ego Harmony se důsledně drží svých zásad. Jednou z těch nejdůležitějších je naprostá bezpečnost všech produktů. Jejich vývoj probíhá v české certifikované laboratoři. Produkty vždy podstupují 7 mikrobiologických a dermatologických testů v Národním referenčním centru pro kosmetiku při Státním zdravotním ústavu.

Stejně důležitá je také ochrana přírody. Používané přírodní složky jsou získávány udržitelným způsobem. Tyto látky jsou přírodě vlastní, nijak ji nezatěžují. Mezi používanými složkami nikdy nenajdete minerální oleje a parafíny, tedy ropné produkty, sulfáty, parabeny, silikony ani ftaláty. A co víc, všechny používané obaly jsou plně recyklovatelné nebo kompostovatelné.

Vyživující krém, 450 Kč, Jemný pleťový peeling, 350 Kč, Více na: egoharmony.cz

Kosmetika Ego Harmony je zkrátka určena především ženám, které od kosmetiky očekávají účinnost, šetrnost, bezpečnost, ohleduplnost k přírodě a radost při každém použití.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.