Sociální sítě
Nahoru

Omega Trésor s dotekem něhy

Do oblíbené řady Trésor přibyly tři nové modely, jež jsou vyrobeny z unikátního 18k zlata s označením Moonshine. Značka Omega tak opět potvrzuje, že dámské hodinky mohou být precizním měřičem času stejně jako nadčasovým a luxusním módním doplňkem.

Nové 36mm modely jsou vyrobeny výhradně z Moonshine zlata. Tato jedinečná slitina, která byla poprvé světu představena v roce 2019, našla inspiraci v měsíčním světle, jež se odráží na tmavě modré hvězdné obloze. Proto nabízí lehce světlejší odstín než je právě žluté zlato a nese s sebou vysokou odolnost vůči blednutí barvy a lesku v průběhu času.

Další žhavou novinkou, kterou mají tyto tři modely společné, jsou „Mesh“ náramky. Tyto celokovové tvarované náramky našly inspiraci v hedvábí, jež se elegantně a zcela přirozeně vlní podél ženské postavy. Přesně jako nové náramky Omega kolem něžného dámského zápěstí. Jsou to vůbec první kovové náramky v této kolekci.

Jako vždy jsou modely Trésor definovány 38 plně broušenými diamanty, jež v křivkách rámují strany pouzdra, a doplněny ikonickým symbolem květu na zadním dýnku. Korunka je ozdobena stejným květem vyplněným červenou keramikou.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.