Sociální sítě
Nahoru
reklama

Krém eliminující projevy stresu

Kruh se uzavírá a péče o pleť je kompletní: One Face Cream značky Onest představuje všechno, co pleť v současné hektické době potřebuje, i kdyby to byla jediná věc, kterou dnes v koupelně stihnete. 100% přírodní krém obsahuje čtyři druhy sladkovodních a mořských řas, bohatý mix pečujících a výživných olejů, aktivní rostlinné extrakty či organickou růžovou vodu pro vyživenou a regenerovanou pokožku.

Pleť namáhaná neustálým stresem neumí v noci efektivně relaxovat a naruší se tím její „biologické hodiny“. One Face Cream (50 ml/840 Kč) byl navržen tak, aby pokožka byla v noci připravená odpočívat a během dne zvládla čelit hektickému životnímu stylu. Pleť je pak spokojená, revitalizovaná a zářivá.

Hybridní textura kombinuje lehkost vodního krému a intenzivní péči bohatého výživného krému. Jako inspirace posloužily olivové lipidy a jejich schopnosti tvořit tekuté krystaly, které daly vzniknout textuře, jež působí biomimeticky – spolupracuje s hydrolipidickým filmem pokožky, podporuje správnou funkci bariéry pokožky, doručuje hydrataci a především pomáhá účinným látkám lépe pronikat do pokožky, aby tu mohly naplno uplatnit svůj potenciál.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.