Sociální sítě
Nahoru

Zlatovláska: Přírodní BIO kosmetika Semante by Naturalis

Každá značka má svůj příběh, svou hnací sílu a vize. Ing. Martin Sedláček, zakladatel firmy Semante by Naturalis, je velkým zastáncem opětovného návratu k přírodě, a tím pádem i k poctivému řemeslu. Vize a hodnoty jeho značky se tak dají odhadnout: Rozhodl se svým zákazníkům nabídnout 100% přírodní, certifikovanou a zároveň šetrnou kosmetiku.

Vyživující BIO šampon pro namáhané vlasy Zlatovláska dokáže regenerovat vlasy, vyživuje je do hloubky a zároveň umocňuje jejich pružnost, lesk a hebkost na dotek. Obsahuje velké množství přírodních mycích látek a čisté esenciální mátové silice.

Díky tomu mohou citliví jedinci, jejichž kůže nesnese běžnou kosmetiku plnou chemie, na denní bázi pečovat o svou pleť, vlasy, ruce i celé tělo – a to bez známek podráždění. Všechny receptury pro Semante by Naturalis vyvíjel tým inženýrů a doktorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrobou skutečně přírodní a zároveň funkční kosmetiky.

Inspiraci na receptury čerpají v přírodě. Není tedy divu, že součástí kosmetiky Semante jsou extrakty z bylin pěstované v organické kvalitě, za studena lisované oleje či speciální kosmetická másla.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.