Sociální sítě
Nahoru

Kosmetický poklad z kozích ingrediencí

Kozí mléko je nesmírně bohaté na aminokyseliny a minerály. Obsahuje vzácné mastné kyseliny, které blahodárně působí na naši pokožku. Je bohatým zdrojem přírodních hydratačních látek a jeho účinky na naši pleť jsou téměř zázračné. Proto jsou čerstvé suroviny jako kozí mléko, syrovátka, tvaroh i kolostrum tou nejlepší možnou volbou pro naši pleť.

Platine M je aktivní gelová pleťová maska s okamžitým vypínacím účinkem, vyhlazujícím a sjednocujícím efektem. Nanesete ji na noc a necháte působit až do rána. Její efekt je ohromující. Cena: 738 Kč. + Platine K je multikorekční denní krém 8 v 1. Splní totiž osm funkcí, kterými jsou: hydratace, výživa, ochranný kožní film, zklidnění, projasnění, zakrytí červených skvrn, zmírnění začervenání. Je určen pro každodenní použití. Cena: 878 Kč.

Receptura každého produktu české kozí Kosmetiky Capri je dokonale vyvážená. Základ z kozího mléka je doplněn těmi nejlepšími surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty jako jsou jahody, růže, avokádo, a i proto všechny přípravky decentně a příjemně voní.

Nejvyšší řada Platine značky Le Chaton má přímý vliv na mikrobiom naší pokožky, a tím na kvalitu i zdraví pleti. Obsahuje unikátní noční omlazující masku Platine M, noční olejové sérum s kyselinou hyaluronovou Platine N, pleťové sérum pro náročnou pleť Platine S a multikorekční denní krém pro sjednocení pleti Platine K. Tyto jedinečné produkty, a především jejich kombinace má vysoce efektivní anti-ageing efekt. Změnu uvidíte již po 14 dnech.

Platine S je jedinečný a první kosmetický prostředek s vysokým obsahem nativního kozího kolostra. Jde o výjimečné sérum zpomalující stárnutí pleti. Urychluje obnovu pokožky, významně ji hydratuje a zpevňuje kontury. Nanáší se pod krém. Jeho cena je 1 798 Kč. + Platine N je noční olejové sérum s kyselinou hyaluronovou, které dokonale hydratuje, chrání a posiluje jemnost a hedvábnost pleti. Používá se na noc, kdy aktivuje regeneraci pleti. Cena: 868 Kč.

Všechny kosmetické přípravky jsou vyráběny a s láskou baleny v obci Čím nedaleko Prahy. Jsou tedy lokální, vždy čerstvé a vysoce kvalitní. Obaly jsou 100 % recyklovatelné a nezatěžují naši přírodu.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.