Sociální sítě
Nahoru

Abeceda vitamínů v kozí kosmetice: Vitamín C

Vitamín C je unikátním nástrojem v boji proti stárnutí buněk, plní hned několik funkcí najednou. Rozjasňuje a zjemňuje pleť, chrání ji před vnějšími nepříznivými vlivy a sjednocuje její tón zmírněním tvorby červených skvrn. Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, dokáže udržovat pokožku pružnou a mladistvého vzhledu po dlouhé roky.

Naše produkty obsahují vitamín C v takové formě, aby pronikl do nejhlubších vrstev pokožky, kde je jeho působení efektivní,“ říká Jitka Poláková, zakladatelka společnosti Kosmetika Capri.

Fontaine 24 hod. vitamínový krém značky Le Chaton, 50 g, 598 Kč, kosmetikacapri.cz

Pokud chcete doplnit céčko, bude vás zajímat kiwi, skutečný poklad rostlinné říše. Jeho zelená dužina je na vitamín C tak bohatá, že potřebnou denní dávkou nás zásobí jeden jediný plod. Vitamín C získaný z buněk tohoto tropického ovoce je ve vysoké míře zastoupen ve 24 hod. vitamínovém krému Fontaine značky Le Chaton. Ten je výjimečný svou lehkou a dobře roztíratelnou texturou, stačí jen malé množství, které jemnými pohyby a poklepy vmasírujete do pokožky obličeje a krku.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.