Sociální sítě
Nahoru

Nová nabídka netradičních mýdel Almara Soap

Známá česká uber-cool mýdlárna cílící na mladou městskou generaci se od zbytku české produkce odlišuje odvahou kombinovat dosud nevyzkoušené. Velký úspěch zažila její poslední limitovaná edice mýdel s obsahem čerstvého jablečného a dýňového pyré, nyní rozšiřuje stálou nabídku o další tři pozoruhodné originály, všechny v prodeji na e-shopu.

Creamy Carrot: Ideální parťák pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Extra výživná porce čerstvé mrkvové šťávy a macerátu z mrkve a kokosového mléka, vše doplněno pečlivě sladěnou vůní pačuli, geránie a grepu.

Peeling Walnutt: Najemno drcené ořechové skořápky odvedou při pravidelném peelingu fantastickou práci. Neotřelé aroma červených pomerančů, mateřídoušky a rozmarýnu povýší jinak celkem nudný úkon vaší pečující rutiny na nový zážitek.

Curcuma & Honey: Mýdlo inspirované moudrostí ájurvédy obsahuje kurkumu, nimbový olej a med. Tato kombinace je v tradiční indické medicíně opěvovaná pro své čisticí, antibakteriální, regenerační a celkově pozitivní účinky na problematickou pleť, kterou šetrně zbavuje přebytečného mazu. Výsledný pocit: delikátní.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.