Sociální sítě
Nahoru

Nové a la carte menu v Alcronu

Je libo navštívit bar či restauraci? Tuhle otázku si již nemusíte pokládat, pokud se rozhodnete ochutnat něco ze specialit hotelu Alcron. Právě zde startuje v polovině května nové a la carte menu, které je opět ve znamení sezónnosti. Nezáleží, kam vaše kroky zamíří. Jedno je jisté, vždy se zárukou excelentního zážitku.

Oba provozy v rámci hotelu Alcron disponují novým menu, které v sobě skýtá například mezi předkrmy Pstruh, studená chřestová polévka, hroznové víno, lískové oříšky či Rajčata, hořčice, ricotta.

Hlavní chody zdobí Vepřové od Klouby, mrkev pečená v seně, bluma, houby nebo Treska, cuketa, zelené olivy, ančovičky. Nechybí oblíbené dezerty se signature koblížky, tentokrát s vanilkovým krémem, ibiškem a ovocem. Absolutní novinkou je Jahodový tart s bezinkou, libečkem, který je doslova povznášející.

Milovníci BeBop Baru, vědí, že bez Tradičního Club Sendviče či BeBop hovězího burgeru, jako by návštěva baru nebyla úplná. Právě oni se nemusí bát, tyto evergreeny zůstávají v jednotné nabídce.

Na místě či s sebou. Vše je možné. Nemluvě o signature drincích z BeBop baru v alkoholické i nealkoholické verzi. Jednotná kvalita prolínající se celým hotelem Alcron.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.