Sociální sítě
Nahoru

Zjednodušte si to

Tuhé šampony nemají žádný obal, nikdy se nikam nevylijí, zastanou práci kondicionéru i tužidla, a když na to přijde, můžete si jimi umýt celé tělo včetně obličeje. Mýdlárna Rozmarýnka nabízí tři nové typy ideální pro letní péči.

Šampon na tmavé vlasy, Mýdlárna Rozmarýnka, 110 g za 135 Kč, mydlarnarozmarynka.cz

Barvu a lesk tmavých vlasů podpoří šampon s kopřivou, šalvějí a vavřínovým listem. Výživu a hydrataci dodává kombinace avokádového, ricinového a dýňového olej, která pokožku hlavy nezatěžuje, naopak ji zklidňuje a zmírňuje tvorbu lupů. Voňavé esenciální oleje z hřebíčku meduňky a pomeranče působí velmi blahodárně na lámavé nebo slabé vlasy a podporují jejich pružnost.

Šampon Voňavé svítání, Mýdlárna Rozmarýnka, 110 g za 135 Kč, mydlarnarozmarynka.cz

Sbohem, komáři

Šampon s bambuckým máslem určený pro jemné a slabé vlasy obsahuje macerát z řepíku a kopřivy, voní po levanduli a květech palmarosy, a i když vlasy posiluje, je zároveň tak jemný, že si jím bez obav můžete umýt i obličej. Palmarosa je okrasná tráva s vůní připomínající růži. Vylisovaná do esenciálního oleje regeneruje pleť, má antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, urychluje hojení drobných ran, uvolňuje mysl, odpuzuje komáry a bodavý hmyz, a dokonce působí jako afrodiziakum. Esenciální olej z levandule je antibakteriální a působí pozitivně na psychiku – navozuje pocit klidu a pohody.

Macerát z kopřivy dvoudomé a řepíku lékařského regeneruje pokožku, zklidňuje ji, zabraňuje vypadávání vlasů a tvorbě lupů.

Šampon Měsíční závoj, Mýdlárna Rozmarýnka, 110 g za 135 Kč, mydlarnarozmarynka.cz

Měsíční závoj

Tak jemný je tento přírodní šampón určený citlivé dětské pokožce, ale ocení jej i dospělí s lupénkou, dermatitidou či ekzémem. Neobsahuje esenciální oleje ani bylinky, pouze velmi kvalitní rostlinné oleje a másla, z nichž má největší podíl bambucké.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.