Sociální sítě
Nahoru

Kvalitní kovové regály: Kde se mohou ve vašem interiéru hodit?

Místa pro uskladnění různých věcí není nikdy dostatek. Tuto skutečnost je třeba brát v potaz. Ve většině místností řešíme skladovací prostory vcelku jednoduše. Pořídíme skříně. Ne všude je ale tento druh uskladnění vybavení žádoucí. Mnohé věci potřebují být na vzduchu a pro jiné není zapotřebí investovat do nějakých drahých moderních skříní. Bohatě si totiž vystačíte s kvalitním regálovým systémem. Kde všude se takovéto regály hodí a jak by měly vypadat? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Sklep jako skvělá volba

Uskladnění ovoce a zeleniny je ve většině domácností jakousi samozřejmostí. Často máme mnohé plodiny v ledničce. Pokud ovšem disponuje naše nemovitost sklepem, není co řešit. Ten by měl být právě dokonale vybaven různým nábytkem tak, aby uložení jakýchkoli potravin bylo co možná nejefektivnější. Ideální jsou právě kvalitní kovové regály, do nichž umístíte jednoduše jednak bedýnky se zeleninou a ovocem a jednak také třeba zavařeniny či marmelády. Samotný systém si uzpůsobíte dle vašich potřeb.

Elegantní regály v technické místnosti

V technické místnosti máme většinou pračku, sušičku či jiné spotřebiče. Kam ale umístit nejrůznější čisticí prostředky typu saponátů, mýdel a podobně? Samozřejmě na police. Regálový systém nabízí skvělé úložné prostory a bude vypadat elegantně.

Nezapomínejme ani na garáž

Stačí si jen vzpomenout na nejrůznější náhradní díly a příslušenství k vašemu vozu. Třeba taková zimní či letní kola. A co teprve autokosmetika. Kvalitní moderní kovové regály se o vše postarají. Vybírat můžete jak šroubové, tak bezšroubové modely a zapomenout nelze ani na regály s vysokou nosností klidně i okolo 400 kg. Soustředit byste se měli na pevnost modelů, samotné dílenské zpracování a právě zmiňovanou nosnost.

 

 

Tento článek je reklamním sdělením

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.