Sociální sítě
Nahoru

Ztělesněná letní pohoda od Almara Soap

Tři nová mýdla inspirovaná veselými koktejly pochopitelně neobsahují alkohol, jiskřivou vyvolávají pouze svým dokonalým designem, vůní a hedvábnou pěnou.

Šťastné prázdninové okamžiky z dětství vám připomene sladce vonící mýdlo Limonáda. Stejně jako všechna mýdla z produkce české značky Almara Soap obsahuje vysoký podíl pečujících rostlinných olejů, které na pokožce vytváří bohatou pěnu. Výrazné barvy zpestří všední koupelnovou rutinu, ale nemusíte se bát, není to žádná chemie, jen oxid zinečnatý a minerální barviva přírodního původu, brčka jsou z měkkého papíru a nijak při mytí nepřekážejí.

Přírodní, ručně vyrobené mýdlo Limonáda, limitovaná edice, Almara Soap, 100 g za 189 Kč, almarasoap.com

Osvěžující Summer Spritz

Základem tohoto hlavně v Itálii oblíbeného drinku je chuť a vůně hořkého pomeranče. Čerstvý spritz perlí bublinkami, příjemně šimrá na patře a občerstvuje sluncem znavené smysly. Energickou náladu vám dodá i jeho živá barva, tak na zdraví.

Přírodní, ručně vyrobené mýdlo Summer Spritz, limitovaná edice, Almara Soap, 100 g za 189 Kč, almarasoap.com

Rozmařilá Piña Colada

Kombinace kvalitního bílého rumu, ananasového džusu a smetanového kokosového krému je doslova ztělesněním letního hříchu, na druhou stranu kdy jindy hřešit? Je léto a k západu slunce na terase plážového baru tato klasika všech klasik prostě patří. Mýdla Limonáda, Summer Spritz i Piña Colada jsou svým složením tak jemná, že je můžete použít nejen na tělo, ale i na vlasy a obličej. V létě má být vše co nejjednodušší, tak proč to komplikovat.

Přírodní, ručně vyrobené mýdlo Piña Colada, limitovaná edice, Almara Soap, 100 g za 189 Kč, almarasoap.com

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.