Sociální sítě
Nahoru

Alergie u psů a jak jednoduše na ně

Každému z nás láme srdce, když vidíme naše miláčky se trápit. Drbání, kousání, zarudlé místa kolem srsti – to jsou jedny z příznaků, kdy se může jednat o alergii.

Mnoho majitelů si ale neví rady, jak psovi pomoct, aby se problém neopakoval a nepřichází tak znova a znova. Jednoduchým řešením je dbát na správný výběr krmiva. Pokud budete při výběru pozorní a vyvarujete se ve složení sóji nebo obilí, můžete tak předejít vzniku alergiím.

Existují například i hypoalergenní krmiva pro psy. Jedním z nich vyrábí švédská společnost Husse, která se zaměřuje na kvalitní krmiva a doplňky pro vaše čtyřnohé kamarády. Ocean care je kompletní krmivo pro psy obsahující konzervační látky, lepek ani přídavná barviva. Obsahuje lososí maso (významný zdroj bílkovin), je tak vhodné pro psy, jejichž majitelé preferují krmiva na bázi ryb.

Ocean care obsahuje pečlivě vybrané suroviny nejvyšší kvality. Je také vhodný pro psy náchylné na různé alergie z běžných krmiv pro psy se zažívacími problémy.

Kvalitní suroviny jsou tedy opravdu důležité. Díky zajištění správného přísunu potřebných živin – jako přírodní bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny ale také preventivně probiotika, tak nebudete snižovat psovi imunitní systém, který je i s příchodem podzimního počasí náchylnější, a zamezíte tak vzniku alergií a jiných onemocnění.

Více z rubriky Mazlíčci

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.