Sociální sítě
Nahoru

Kultovní boty se žlutým prošíváním v podání dvojice Bex Stud

Rebelský a provokativní duch je značce Dr. Martens vlastní už přes 60 let. Ukazuje to i na svých nových kolekcích, inspirovaných těmi, kteří značku sebevědomě nosí již dekády.

Dvojice bot Bex Stud vychází z punkového dědictví Dr. Martens. Jde o smeknutí těm, kteří si „martensky“ v průběhu desetiletí upravovali a zdobili sobě na míru.

Punkový dojem je u obou šněrovacích bot posílen výraznými kovovými cvočky a speciálně brandovanými tkaničkami. Obě boty mají výraznou 1.3“ BEX podrážku pro podtržení celého dojmu. Model 1460 Bex Stud je zakončen nadepsaným AirWair očkem nad patou. Nechybí ani solidní hladká kůže a neodmyslitelná žlutá niť, která lemuje obě podrážky.

Z nejvyšší hlasitosti přelaďte na boty, které reproduktory rovnou vypálí. Kolekce Quad Retro Max se dotýká pomyslného vrcholu v podobě nekompromisního headlinera pro celou sezónu AW21 – Chelsea boots 2976 Max. Instantní Dr. Martnes zážitek od podrážky až po typické poutko nad patou.

A v každém centimetru mezi nimi. 2976 Max jsou klasické Chelsea boots opepřené o pár detailů. Jsou ušité ze solidní Buttero kůže, doplněné o výrazný zip z jedné strany a z všitého elastického pruhu ze strany druhé. Předělaný originál, který je pro opravdové srdcaře.

Bex Stud budou k dostání během září na drmartens.com a ve vybraných obchodech.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.