Sociální sítě
Nahoru

Sain pokračuje v rozvoji s novým hypoalergenním krémem

Lehký neparfémovaný krém SAIN speciálně vyvinutý pro jemnou každodenní péči o velmi citlivou a problematickou pleť za účelem zklidnění pleti, k redukci vrásek a hluboké regeneraci.

Klíčovou složkou je bioaktivní peptid alaptid, který byl vyvinutý k obnově přirozené struktury pokožky. Díky kombinaci s hyaluronátem sodným okamžitě regeneruje do hloubky, efektivně zklidňuje podrážděnou pleť a zároveň redukuje viditelné známky stárnutí. Patentované složení navíc podporuje péči o drobné rány či jiné poškození pleti.

Hypoalergenní péče obsahuje kombinaci lehkých a rychle vstřebatelných složek, které revitalizují vaši pleť a dodávají jí potřebnou výživu. Produkt byl úspěšně testován Státním zdravotním úřadem v rámci studie hypoalergenních vlastností a jeho použití na velmi citlivé pleti.

Hypoalergenní balení o obsahu 50 ml využívá speciální airless pumpičky, která zabraňuje zanesení jakýchkoliv nečistot a zároveň umožní využití veškerého obsahu vašeho krému SAIN.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.