Sociální sítě
Nahoru
reklama

Ples SOBJE by MUMM přesouvá termín z listopadu na duben 2022

Vzhledem k aktuální situaci související s šířením koronaviru a opatřeními v České republice týkající se akcí ve vnitřních prostorech se organizátoři unikátního plesu v Martinickém paláci s názvem Ples SOBJE by MUMM rozhodli přesunout společenskou událost s bohatým programem z listopadového termínu na druhou polovinu dubna 2022. Jedinečné maškarní plesání, kde poteče exkluzivní šampaňské MUMM proudem se bude konat 23. dubna 2022 od 21:00 hodin.

„Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli termín akce Ples SOBJE by MUMM přesunout na příští rok. Naším cílem je, aby si každý host akci, která u nás nemá obdoby vychutnal plnými doušky. Naší prioritou je odpovědnost vůči hostům, realizačnímu týmu a všem partnerům. V souladu s pravidly definovanými vládou a maximální pozorností na ochranu zdraví všech vnímáme změnu termínu jako správný krok, který všichni uvítají,“ uvedla Dagmar Rychterová, zástupce značky MUMM.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.